Zapraszamy do współpracy

opublikowano:

10

cze, 2022

Wolontariusze Wszystkich Mazurków Świata, włączcie się!🔷
Zapraszamy do współtworzenia wielkiego święta muzyki tradycyjnej – Festiwal Wszystkie Mazurki Świata 2022❗️
🔷 Czego oczekujemy? Wieku powyżej 16 roku życia, chęci do działania, odpowiedzialności za powierzone zadania oraz dostępności w dowolny dzień Festiwalu (22.06-26.06). Nie wymagamy obecności we wszystkie dni – jeśli możesz poświęcić min. 4h wybranego dnia i min. 20h łącznie – zgłoś się koniecznie!
🔷 Co oferujemy? Możliwość współtworzenia dużego festiwalu, kontakt z Mistrzami muzyki tradycyjnej, szkolenia, wstęp na wybrane wydarzenia festiwalowe, zaświadczenie, super atmosferę i nowe znajomości!
Aby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz:
Na zgłoszenia czekamy do 15.06.

Jesienna Edycja

W dniach 25/26/27 listopada 2022 – zapraszamy na Jesienną Edycję Festiwalu oraz Małe Mazurki!

Dziękujemy!

Zakończyliśmy 13. Festiwal Wszystkie Mazurki Świata pt. Pieśni pokoju – pieśni zwycięstwa. Dziękujemy wszystkim artystom, którzy go tworzyli, wspaniałej Publiczności, bez której nie byłoby jego niepowtarzalnej atmosfery, dzielnym wolontariuszom wspierającym nas w organizacji na wielu frontach. Dziękujemy prowadzącym różnorodne, inspirujące warsztaty /…/

Bilety przed wejściem

I…. ruszamy! Festiwal Wszystkie Mazurki Świata 2022 zacznie się lada chwila. Przypominamy, że BILETY można kupować również bezpośrednio przed wydarzeniem.

Warsztaty

W tym roku dla amatorów śpiewu prawdziwa gratka: aż siedem  różnych tematów i siedem prowadzących. Jest wreszcie plan warsztatów !

Bilety

Już można kupować bilety! Na razie na koncerty i Noc Tańca, wkrótce pojawią się również na warsztaty. Link w zakładce BILETY.

Wkrótce festiwal!

Już 22 czerwca startujemy. Biletów na razie jeszcze nie ma w sprzedaży, jak tylko będą od razu Was zawiadomimy.

Share This