Zapraszamy do współpracy

opublikowano:

10

cze, 2022

Wolontariusze Wszystkich Mazurków Świata, włączcie się!🔷
Zapraszamy do współtworzenia wielkiego święta muzyki tradycyjnej – Festiwal Wszystkie Mazurki Świata 2022❗️
🔷 Czego oczekujemy? Wieku powyżej 16 roku życia, chęci do działania, odpowiedzialności za powierzone zadania oraz dostępności w dowolny dzień Festiwalu (22.06-26.06). Nie wymagamy obecności we wszystkie dni – jeśli możesz poświęcić min. 4h wybranego dnia i min. 20h łącznie – zgłoś się koniecznie!
🔷 Co oferujemy? Możliwość współtworzenia dużego festiwalu, kontakt z Mistrzami muzyki tradycyjnej, szkolenia, wstęp na wybrane wydarzenia festiwalowe, zaświadczenie, super atmosferę i nowe znajomości!
Aby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz:
Na zgłoszenia czekamy do 15.06.

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Fundację Wszystkie Mazurki Świata. Obowiązuje wszystkich uczestników festiwalu! /…/

Zmiany, zmiany!

Na szczęście na lepsze! Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na koncert “Chłopi. Wesele Boryny” oraz na “Targowisko Instrumentów” wchodzimy BEZPŁATNIE!

Program WARSZTATÓW

Wiemy już kto, kiedy i czego będzie uczył na festiwalu! Można sprawdzić cały plan TUTAJ ! Bilety, będące zarazem rezerwacja miejsca, do kupienia już wkrótce!

Program festiwalu

Na naszej stronie pojawił się już szczegółowy PROGRAM festiwalu. Na program warsztatów musimy jeszcze poczekać, ale niedługo!

Mamy laureatów!

Jury konkursu Stara Tradycja wyłoniła 12 laureatów! Usłyszymy ich na koncercie Stara Tradycja 17 kwietnia /…/

Share This