Wolontariat

opublikowano:

28

mar, 2023

Chcesz poznać Festiwal Wszystkie Mazurki Świata od drugiej strony i zdobyć doświadczenie w organizacji wydarzenia kulturalnego?
Zostań wolontariuszem wiosennej edycji Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata 2023 i twórz z nami wielkie święto muzyki tradycyjnej!
 
☀ Czego oczekujemy? Wieku powyżej 16 roku życia, chęci do działania i do pracy w zespole, pozytywnego nastawienia, odpowiedzialności za powierzone zadania oraz dostępności przed lub w trakcie Festiwalu (25-29.04.) w wymiarze min. 20h.
 
☀ Co oferujemy? Możliwość współtworzenia dużego festiwalu, kontakt z Mistrzami muzyki tradycyjnej, wstęp na wybrane wydarzenia festiwalowe, porozumienie wolontariackie, zaświadczenie, super atmosferę i nowe znajomości!
 
Aby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz:
Zgłoszenia przyjmujemy do 05.04.
Informacja o przyjęciu do zespołu: 08.04.

Specjalne potrzeby

Festiwal zapewnienia dostępność osobom ze specjalnymi potrzebami, Kontakt

Program festiwalu

Mamy już na stronie PROGRAM wydarzeń festiwalowych. Wkrótce ogłosimy plan warsztatów. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości!

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Fundację Wszystkie Mazurki Świata. Obowiązuje wszystkich uczestników festiwalu! /…/

Stara Tradycja – laureaci

Znamy już laureatów konkursu Stara Tradycja! Spośród 40 zgłoszonych kandydatów, jury wyłoniło 10 laureatów – 5 solistów i 5 kapel /… /

Targowisko Instrumentów 2023

Wracamy do Fortecy Kręglickich! 13. Targowisko Instrumentów odbędzie się 29 kwietnia, w godz. 11:00 – 18:00, na ulicy Zakroczymskiej 11, w Warszawie /… /

Share This