Targowisko Instrumentów 2020
opublikowano:
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na Targowisko Instrumentów, które odbędzie się 3 października, w godz. 11 -18. Zgłoszenia prosimy przesłać do wtorku 8. 09. 2020 do godz. 20:00. W ograniczonym wymiarze, ze względów epidemiologicznych, ale spotkamy się, w Narodowym Instytucie kultury i Dziedzictwa Wsi, Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie. Link do zgłoszeń: https://forms.gle/oypbKbueaZwVTNZ8A
Rzeczy znalezione
Jesteśmy w posiadaniu wielu rzeczy, które zostały w Kulturze Wysokiej oraz w Fortecy. Więcej informacji TUTAJ
Dziękujemy!
Za nami 17 edycja festiwalu Wszystkie Mazurki Świata – cztery dni wspaniałej muzyki, upojenia tańcem, radości ze spotkań! Dziękujemy Artystom, którzy nam grali i śpiewali, Wolontariuszom, którzy pomogli zrealizować to ogromne przedsięwzięcie, Mecenasom, którzy je umożliwili, i oczywiście – najwspanialszej na świecie Publiczności!
Wspomnienie 2025
Tym, którzy jeszcze nie zdecydowali czy chcą wziąć udział w festiwalu polecamy film o poprzedniej edycji festiwalu – z 2025 roku, do obejrzenia TUTAJ.
Program w skrócie
Niezależnie od obszernego, szczegółowego programu, który znajduje się na naszej stronie, tutaj zamieszczamy program w wersji skrótowej /…/
Bilety na festiwal
Sprzedaż biletów online, przez Bilety24 otwieramy dzisiaj o godzinie 18!
Poniedziałek Mazurkowy
Zanim ruszy festiwal, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 6 kwietnia, zapraszamy w okolice kościoła pokamedulskiego, Dewajtis 3. Spotkamy się by jak co roku radośnie celebrować Wielkanoc – tańczyć, śpiewać i dzielić się domowymi wypiekami.