Stara Tradycja – laureaci

opublikowano:

6

kw., 2023

Znamy już laureatów konkursu Stara Tradycja! Spośród 40 zgłoszonych kandydatów, jury w składzie: Ewa Grochowska, Dorota Majerczyk, Andrzej Bieńkowski, Piotr Kędziorek, Janusz Prusinowski – wyłoniło 10 laureatów – 5 solistów i 5 kapel.
Oto oni:
🏆 Michał Adamczyk
🏆 Damian Balcer
🏆 Kapela D’gori
🏆Kapela Franka Stalengi
🏆Kapela Koźlarska Marcina Szczechowiaka
🏆Alicja Krzeszowiak
🏆Muzyka Zespołu Regionalnego Jakubkowianie z Łososiny Dolnej
🏆Od Torunia
🏆Amelia Pietroczuk
🏆Anna Trebunia-Tutka

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Słowo od jury:
“Pragniemy podkreślić, że wybranie z grona 40 wykonawców „złotej dziesiątki” wykonawców koncertu, nie było łatwym zadaniem. Poziom konkursu był wysoki i musieliśmy powściągać nasz entuzjazm, żeby zmieścić się w ramach koncertu. Cieszy nas stale wzrastające zainteresowanie muzyką wiejską, które obejmuje coraz więcej etnograficznych regionów”, Andrzej Bieńkowski.

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Fundację Wszystkie Mazurki Świata. Obowiązuje wszystkich uczestników festiwalu! /…/

Zmiany, zmiany!

Na szczęście na lepsze! Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na koncert “Chłopi. Wesele Boryny” oraz na “Targowisko Instrumentów” wchodzimy BEZPŁATNIE!

Program WARSZTATÓW

Wiemy już kto, kiedy i czego będzie uczył na festiwalu! Można sprawdzić cały plan TUTAJ ! Bilety, będące zarazem rezerwacja miejsca, do kupienia już wkrótce!

Program festiwalu

Na naszej stronie pojawił się już szczegółowy PROGRAM festiwalu. Na program warsztatów musimy jeszcze poczekać, ale niedługo!

Mamy laureatów!

Jury konkursu Stara Tradycja wyłoniła 12 laureatów! Usłyszymy ich na koncercie Stara Tradycja 17 kwietnia /…/

Share This