Rezerwacja wejściówek

opublikowano:

5

kw., 2024

Prosimy o rezerwowanie wejściówek na koncerty bezpłatne (17 i 18. 04). W tym celu należy wypełnić formularz:  Rezerwacja Wejściówek / A free entry Ticket pre-booking (google.com) Bez rezerwacji tez można będzie wejść, ale sala limituje ilość miejsc i nie ma gwarancji, że starczy ich dla wszystkich. Bilety na wydarzenia płatne można kupić tu: Bilety24, oraz za gotówkę w kasie przed wejściem na wydarzenia.

Szlakiem Domów Tańca

Fundacja Wszystkie Mazurki Świata we współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza w 2024 roku zainicjowała projekt Szlakiem Domów Tańca. Ma on na celu nawiązanie współpracy z podobnymi do Fundacji organizacjami, które zajmują się praktykowaniem i przekazywaniem umiejętności tańca i muzyki tradycyjnej z Węgier, Słowacji i Austrii.

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Fundację Wszystkie Mazurki Świata. Obowiązuje wszystkich uczestników festiwalu! /…/

Zmiany, zmiany!

Na szczęście na lepsze! Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na koncert “Chłopi. Wesele Boryny” oraz na “Targowisko Instrumentów” wchodzimy BEZPŁATNIE!

Program WARSZTATÓW

Wiemy już kto, kiedy i czego będzie uczył na festiwalu! Można sprawdzić cały plan TUTAJ ! Bilety, będące zarazem rezerwacja miejsca, do kupienia już wkrótce!

Share This