Mamy Laureatów!
opublikowano:
Znamy wyniki Konkursu Stara Tradycja 2025!
Jury – w składzie: Ewa Grochowska, Dorota Majerczyk, Andrzej Bieńkowski, Kuba Borysiak, Janusz Prusinowski, wyłoniło Laureatów i Laureatki:
Soliści:
– Olga Łoś
– Robert Czupryn
– Katarzyna Stanuch
– Julia Piech
Zespoły śpiewacze:
– Kajbaba
– Kasary
– Środa Kujawska
Kapele:
– Kapela Tryhradzka
– Urwipołcie
– Kapela Maksyma Nakonecznego
– Nierodzinna Kapela Ostrowskich
– Kapela Barankiewiczów
– Kapela Spod Jałowca ze Stryszawy
Przyznaliśmy też wyróżnienia:
– Kapeli „Aż do rana”
– Kapeli Postola
– Nawzajem
Bardzo serdecznie gratulujemy! Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki i nie było łatwo wybrać spośród 30 zgłoszeń.
Laureatów usłyszymy podczas koncertu 23 kwietnia i w Klubie Festiwalowym
Rzeczy znalezione
Jesteśmy w posiadaniu wielu rzeczy, które zostały w Kulturze Wysokiej oraz w Fortecy. Więcej informacji TUTAJ
Dziękujemy!
Za nami 17 edycja festiwalu Wszystkie Mazurki Świata – cztery dni wspaniałej muzyki, upojenia tańcem, radości ze spotkań! Dziękujemy Artystom, którzy nam grali i śpiewali, Wolontariuszom, którzy pomogli zrealizować to ogromne przedsięwzięcie, Mecenasom, którzy je umożliwili, i oczywiście – najwspanialszej na świecie Publiczności!
Wspomnienie 2025
Tym, którzy jeszcze nie zdecydowali czy chcą wziąć udział w festiwalu polecamy film o poprzedniej edycji festiwalu – z 2025 roku, do obejrzenia TUTAJ.
Program w skrócie
Niezależnie od obszernego, szczegółowego programu, który znajduje się na naszej stronie, tutaj zamieszczamy program w wersji skrótowej /…/
Bilety na festiwal
Sprzedaż biletów online, przez Bilety24 otwieramy dzisiaj o godzinie 18!
Poniedziałek Mazurkowy
Zanim ruszy festiwal, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 6 kwietnia, zapraszamy w okolice kościoła pokamedulskiego, Dewajtis 3. Spotkamy się by jak co roku radośnie celebrować Wielkanoc – tańczyć, śpiewać i dzielić się domowymi wypiekami.