Jesienna Edycja

opublikowano:

22

wrz, 2022

W dniach 25/26/27 listopada 2022 – zapraszamy na Jesienną Edycję Festiwalu oraz Małe Mazurki! Piątek i sobota – Koncert Kanon Trzech, opowieści i filmy Andrzeja Bieńkowskiego, warsztaty, klub festiwalowy i Noc Tańca do rana. A w niedzielę – Małe Mazurki: bajka, warsztaty i zabawa taneczna dla dzieci. Miejsca festiwalowe oraz dokładny program ogłosimy już w krótce.

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Fundację Wszystkie Mazurki Świata. Obowiązuje wszystkich uczestników festiwalu! /…/

Zmiany, zmiany!

Na szczęście na lepsze! Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na koncert “Chłopi. Wesele Boryny” oraz na “Targowisko Instrumentów” wchodzimy BEZPŁATNIE!

Program WARSZTATÓW

Wiemy już kto, kiedy i czego będzie uczył na festiwalu! Można sprawdzić cały plan TUTAJ ! Bilety, będące zarazem rezerwacja miejsca, do kupienia już wkrótce!

Program festiwalu

Na naszej stronie pojawił się już szczegółowy PROGRAM festiwalu. Na program warsztatów musimy jeszcze poczekać, ale niedługo!

Mamy laureatów!

Jury konkursu Stara Tradycja wyłoniła 12 laureatów! Usłyszymy ich na koncercie Stara Tradycja 17 kwietnia /…/

Share This