Early Bird 2024

opublikowano:

22

lut, 2024

Mamy już w sprzedaży tańsze karnety na wiosenny festiwal! Cena 280 zł / 200 zł. Po wyczerpaniu puli “rannych ptaszków” cena będzie większa.
Karnet obejmuje wstęp dla 1 osoby na 3 koncerty, 3 kluby festiwalowe w dn. 17, 18, 19.04 oraz Targowisko Instrumentów i Noc Tańca 20.04. Obowiązuje w Centrum Promocji Kultury, Terminalu Kultury Gocław i w Fortecy Kręgliccy.

Karnet nie obejmuje udziału w warsztatach – będą obowiązywać osobne bilety na każdy z warsztatów (równoznaczne z zapisem na warsztat)

Zakup karnetu jest równoznaczny z zaakceptowaniem Regulaminu Festiwalu .

Dopuszcza się możliwość odsprzedaży lub odstąpienia karnetu innemu Uczestnikowi, jednak Organizator nie będzie w takich transakcjach pośredniczył, ani też nie będzie odpowiedzialny za jakiekolwiek nadużycia osób trzecich.

Odsprzedaż lub odstąpienie karnetu innemu Uczestnikowi możliwe jest jedynie przed zeskanowaniem kodu QR przez Organizatora. Po zeskanowaniu kodu QR z karnetu przez Organizatora nie jest możliwy zwrot pieniędzy.

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Fundację Wszystkie Mazurki Świata. Obowiązuje wszystkich uczestników festiwalu! /…/

Zmiany, zmiany!

Na szczęście na lepsze! Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na koncert “Chłopi. Wesele Boryny” oraz na “Targowisko Instrumentów” wchodzimy BEZPŁATNIE!

Program WARSZTATÓW

Wiemy już kto, kiedy i czego będzie uczył na festiwalu! Można sprawdzić cały plan TUTAJ ! Bilety, będące zarazem rezerwacja miejsca, do kupienia już wkrótce!

Program festiwalu

Na naszej stronie pojawił się już szczegółowy PROGRAM festiwalu. Na program warsztatów musimy jeszcze poczekać, ale niedługo!

Mamy laureatów!

Jury konkursu Stara Tradycja wyłoniła 12 laureatów! Usłyszymy ich na koncercie Stara Tradycja 17 kwietnia /…/

Share This