Dziękujemy!

opublikowano:

5

lip, 2022

Zakończyliśmy 13. Festiwal Wszystkie Mazurki Świata pt. Pieśni pokoju – pieśni zwycięstwa.
🔷Dziękujemy wszystkim artystom, którzy go tworzyli, wspaniałej Publiczności, bez której nie byłoby jego niepowtarzalnej atmosfery, dzielnym wolontariuszom wspierającym nas w organizacji na wielu frontach. Dziękujemy prowadzącym różnorodne, inspirujące warsztaty.
🔷Przez pięć dni festiwalu przeżyliśmy wiele wzruszeń, a najmocniejsze z nich przyniósł koncert finałowy – występ Chorei Kozackiej, męskiej grupy zajmującej się rekonstrukcją muzyki dawnej Rusi-Ukrainy, z liderem, wspaniałym śpiewakiem, Tarasem Kompanichenko, który przybył do Warszawy prosto ze swojej jednostki wojskowej. Galeria zdjęć z festiwalu już wkrótce!

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Fundację Wszystkie Mazurki Świata. Obowiązuje wszystkich uczestników festiwalu! /…/

Zmiany, zmiany!

Na szczęście na lepsze! Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na koncert “Chłopi. Wesele Boryny” oraz na “Targowisko Instrumentów” wchodzimy BEZPŁATNIE!

Program WARSZTATÓW

Wiemy już kto, kiedy i czego będzie uczył na festiwalu! Można sprawdzić cały plan TUTAJ ! Bilety, będące zarazem rezerwacja miejsca, do kupienia już wkrótce!

Share This