Dziękujemy!

opublikowano:

5

lip, 2022

Zakończyliśmy 13. Festiwal Wszystkie Mazurki Świata pt. Pieśni pokoju – pieśni zwycięstwa.
🔷Dziękujemy wszystkim artystom, którzy go tworzyli, wspaniałej Publiczności, bez której nie byłoby jego niepowtarzalnej atmosfery, dzielnym wolontariuszom wspierającym nas w organizacji na wielu frontach. Dziękujemy prowadzącym różnorodne, inspirujące warsztaty.
🔷Przez pięć dni festiwalu przeżyliśmy wiele wzruszeń, a najmocniejsze z nich przyniósł koncert finałowy – występ Chorei Kozackiej, męskiej grupy zajmującej się rekonstrukcją muzyki dawnej Rusi-Ukrainy, z liderem, wspaniałym śpiewakiem, Tarasem Kompanichenko, który przybył do Warszawy prosto ze swojej jednostki wojskowej. Galeria zdjęć z festiwalu już wkrótce!

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Fundację Wszystkie Mazurki Świata. Obowiązuje wszystkich uczestników festiwalu! /…/

Jesienna Edycja

W dniach 25/26/27 listopada 2022 – zapraszamy na Jesienną Edycję Festiwalu oraz Małe Mazurki!

Bilety przed wejściem

I…. ruszamy! Festiwal Wszystkie Mazurki Świata 2022 zacznie się lada chwila. Przypominamy, że BILETY można kupować również bezpośrednio przed wydarzeniem.

Warsztaty

W tym roku dla amatorów śpiewu prawdziwa gratka: aż siedem  różnych tematów i siedem prowadzących. Jest wreszcie plan warsztatów !

Bilety

Już można kupować bilety! Na razie na koncerty i Noc Tańca, wkrótce pojawią się również na warsztaty. Link w zakładce BILETY.

Zapraszamy do współpracy

Wolontariusze Wszystkich Mazurków Świata, włączcie się! Zapraszamy do współtworzenia wielkiego święta muzyki tradycyjnej – Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata 2022

Share This