Organizator

Fundacja Wszystkie Mazurki Świata
Telefon
+ 48 606 966 337
Email
biuro@festivalmazurki.pl
Strona WWW
https://www.festivalmazurki.pl

Lokalizacja

Centrum Promocji Kultury Praga Południe
Podskarbińska 2, Warszawa, Polska

Data

kw. 25 2018 - kw. 26 2018

Czas

12:30 - 15:30

Koszt

10 zł

Metodyka tańca dla instruktorów

Prowadzenie – Ónodi Bélá, wybitny instruktor tańca węgierskiego.

Warsztat dla instruktorów tańca i tancerzy zaawansowanych.

Warsztat dla osób, które myślą o rozwijaniu swoich umiejętności jako instruktorzy tańców tradycyjnych. Podczas dwóch dni będziemy mieli okazję spotkać się z węgierską metodą nauczania tańców tradycyjnych wypracowaną przez profesjonalnych tancerzy, choreografów, etnografów i muzykologów w trakcie ponad czterdziestoletniej historii istnienia węgierskiego Domu Tańca.

Ónodi Bélá – tancerz, choreograf, instruktor tańca, adiunkt Węgierskiego Uniwersytetu Tanecznego w Budapeszcie i Uniwersytetu Muzyki i Sztuk Performatywnych w Wiedniu. Jego kariera taneczna rozpoczęła się w 1983 roku w zespole Pántlika z Tiszaújváros. Od tego czasu związany jest z nauczaniem i propagowaniem węgierskich tańców ludowych. Wielokrotnie wyróżniany najważniejszymi węgierskimi nagrodami w dziedzinie tańca i choreografii. Poza nauczaniem uniwersyteckim ma również doświadczenie w prowadzeniu amatorskich dziecięcych i młodzieżowych grup tanecznych. Jego badawcze zainteresowania skupiają się m.in. wokół systemu tanecznego Istvána Molnára.

Obowiązują zapisy tutajhttps://goo.gl/forms/KVt1c3hUZJdHGlF12

Centrum Promocji Kultury, sala taneczna.
Odpłatność za warsztaty: 10 zł za wejście na każdy warsztat, kupony na warsztaty można nabyć w punkcie informacyjnym festiwalu, w holu Centrum Promocji Kultury.

Share This