Organizator

Fundacja Wszystkie Mazurki Świata
Telefon
+ 48 606 966 337
Email
biuro@festivalmazurki.pl
Strona WWW
https://www.festivalmazurki.pl

Lokalizacja

Mazowiecki Instytut Kultury
Elektoralna 12, Warszawa, Polska

Data

kw. 23 2019

Czas

16:00 - 18:00

Koszt

Wstęp wolny

Taniec rzeszowski

Warsztaty tańców rzeszowskich – przewidziane są dla osób początkujących, które chciałyby poznać tradycyjne tańce regionu rzeszowskiego. Szeroki wachlarz polek i zabaw tanecznych zapewni dobrą zabawę zarówno zaprawionym w boju tańca tradycyjnego jak nowicjuszom w tym temacie. W czasie warsztatów będzie można poznać podstawy najpopularniejszych tańców z regionu a następnie swobodne wykorzystać je podczas nocy tańca.

Jadwiga Kula – menadżer kultury, dyplomowany instruktor tańców polskich, znana z zamiłowania do tradycyjnego tańca i kultywowania lokalnych tradycji. Od 6 roku życia członek Zespołu Folklorystycznego FOLUSZ z Giedlarowej, obecnie jego opiekun. Związana zawodowo z: Gminnym Ośrodkiem Kultury w Giedlarowej, Centrum K ultury w Kamieniu oraz Ośrodkiem Kultury w Nowej Sarzynie, gdzie dzieli się zamiłowaniem do tańca i tradycji.

Na warsztat obowiązują zapisy. Formularz do zapisów na ten warsztat (wtorek): https://forms.gle/ztVjWjqMCqX5Ug6M7

We wtorek wstęp bezpłatny.
W kolejne dni – 10 zł, karnet – 60 zł. Kupony i karnety na warsztaty można nabyć w punkcie informacyjnym festiwalu w holu Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2 lub w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Share This