Organizator

Fundacja Wszystkie Mazurki Świata
Telefon
+ 48 606 966 337
Email
biuro@festivalmazurki.pl
Strona WWW
https://www.festivalmazurki.pl

Lokalizacja

Centrum Promocji Kultury Praga Południe
Podskarbińska 2, Warszawa, Polska

Data

kw. 24 2019

Czas

12:30 - 14:30

Koszt

10 zł

Taniec rzeszowski

Warsztaty tańców rzeszowskich – przewidziane są dla osób początkujących, które chciałyby poznać tradycyjne tańce regionu rzeszowskiego. Szeroki wachlarz polek i zabaw tanecznych zapewni dobrą zabawę zarówno zaprawionym w boju tańca tradycyjnego jak nowicjuszom w tym temacie. W czasie warsztatów będzie można poznać podstawy najpopularniejszych tańców z regionu a następnie swobodne wykorzystać je podczas nocy tańca.

Jadwiga Kula – menager kultury, dyplomowany instruktor tańców polskich, znana z zamiłowania do tradycyjnego tańca i kultywowania lokalnych tradycji. Od 6 roku życia członek Zespołu Folklorystycznego FOLUSZ z Giedlarowej, obecnie jego opiekun. Związana zawodowo z: Gminnym Ośrodkiem Kultury w Giedlarowej, Centrum K ultury w Kamieniu oraz Ośrodkiem Kultury w Nowej Sarzynie, gdzie dzieli się zamiłowaniem do tańca i tradycji.

Odpłatność za warsztaty: 10 zł za wejście na pojedynczy warsztat, 60 zł karnet uprawniający do uczestnictwa we wszystkich warsztatach.

Kupony i karnety na warsztaty można nabyć w punkcie informacyjnym festiwalu w holu Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2 lub w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Zapisy na taniec rzeszowski (środa):  https://forms.gle/xaoKBFzdF9KHEoXx9

Share This