Organizator

Fundacja Wszystkie Mazurki Świata
Telefon
+ 48 692 422 358
Email
biuro@festivalmazurki.pl
Strona WWW
http://www.festivalmazurki.pl

Lokalizacja

Dechy
Osiedle Jazdów, Skwer Dialogu Społecznego

Data

Paź 01 2020

Czas

10:00 - 12:00

Koszt

20/10 zł

Tańce narodowe – krakowiak

Prowadzenie: Anna Ilczuk, Tomasz Sadlakowski

Podczas warsztatów prowadzona będzie nauka kroków i figur podstawowych oraz bardziej zaawansowanych. Uczestnicy poznają różnice między ludowym i narodowym krakowiakiem.

Anna Ilczuk – instruktorka, tancerka i choreograf tańców dawnych, posiada dyplom instruktora tańca sportowego. Specjalizuje się w tańcach pochodzących od czasów późnego średniowiecza aż po XIX wiek, szczególnie lubi barok. Jest aktywną członkinią ruchu rekonstrukcji historycznej. Od 1998 roku w Grupie LORICA, współzałożycielka Akademii Tańca Dawnego. W latach 2009-2011 założyła i samodzielnie prowadziła zespół tańca dawnego TANART, tworząc również choreografie do przedstawień. Szkoliła się u nauczycieli tańca dawnego, m. in.: Bruny Gondoni (XV i XVI w.), Dorothee Wortelboer (XVIII w.), Lieven Baert (XV, XVI, XVIII, XIX w).

Tomasz Sadlakowski – tancerz, instruktor tańca, choreograf. Przygodę z tańcem rozpoczął w Zespole Pieśni i Tańca UW Warszawianka, w którym tańczył przez 13 lat, występując na wielu międzynarodowych festiwalach. Uczestniczył w konkursach i turniejach tanecznych, w których zdobył wiele nagród, w tym tytuł mistrzowski w V Mistrzostwach Polski w Tańcach Narodowych w 2005 roku oraz tytuł Najlepszej Pary Roku w latach 2005, 2007 i 2008. Od 2011-2013 r sędzia główny i sędzia na Wojewódzkich Turniejach Tańców Narodowych – Małopolska i Łódzkie.

Wejście na koncert możliwe jest na podstawie biletu ze znakiem QR, kupionego online: KUP BILET

Oprócz zakupu biletu niezbędne jest – co najmniej na 2 godziny przed Koncertem/Klubem Festiwalowym/Warsztatem – wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia w formularzu kupna biletu (w opisie), lub tutaj: OŚWIADCZENIE

Na Wydarzenie nie zostanie wpuszczona osoba, która takiego oświadczenia nie wypełniła.

Font Resize
kontrast / contrast
Share This